REALIZACE NA KLÍČ

REKONSTRUKCE KOUPELEN A BYTOVÝCH JADER

Provádíme obkladačské práce, drobné zednické práce, rozvody vody a odpadů, montáž zařizovacích předmětů - vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, wc, koupelnové doplňky ...

Řemeslo dělá osobně majitel firmy pan Josef Kříž, který je vyučený obkladač - zedník. Jeho praxe je dlouhá již bezmála 40 let.

Právě z jeho řemesla se zrodila myšlenka obchodovat s obklady a dlažbami a z jeho zkušeností firma vyrostla.

Na kontě má ročně přibližně 30 nových koupelen a pak také další prostory v domě i venku, kde se pokládají keramické obklady a dlažby.

Realizace provádíme pouze z vlastního dodaného materiálu, kde známe jeho původ, originalitu značky, kvalitu a můžeme za něj ručit a sjednávat k němu řádný záruční i pozáruční servis.

Práce provádíme s 15% DPH.

JAK NA TO

- tedy v prvním kroku k nám přijdete na vzorkovnu

- a nahlásíte se jako zákazník na práci s termínem, ve kterém si přejete realizaci provézt

- vyberete si obklady, dlažby a zařizovací předměty

- vytvoříme 3D návrh

- spočítáme a naceníme vybrané zboží

- spojíme vás s panem Křížem, aby vám nacenil dle vybraného zboží a kladby obkladů z návrhu cenu práce a dalšího materiálu potřebného k realizaci (např. příčkové cihly, lepidla, vodoinstalační materiál ad.)

- pokud je pro Vás nutné vejít se do určité sumy, je třeba to říci hned na začátku, abychom se výběrem zboží tomuto požadavku přizpůsobili.

 

Realizace provádíme pouze v okruhu cca 35 Km od Dačic.

Porovnávací cenové nabídky neděláme a to z důvodu velké pracovní vytíženosti jak na prodejně, tak v zakázkách na práci. Děkujeme za pochopení.